У харківській літрезиденції — критик Стасіневич

У харківській літрезиденції — критик Стасіневич

У харківській літрезиденції — критик Стасіневич
facebook.com/nata.koval.3

У харківську резиденцію "Слово" заїхав український літературний критик Євгеній Стасіневич. Він працюватиме над новою книжкою, що присвячена літературній критиці.

Літературознавець живе у квартирі Юрія Шевельова, повідомила Суспільному керівниця проєкту "Харківська резиденція "Слово" Тетяна Пилипчук: "Євгеній спеціально обирав дати резиденції, щоб день народження Шевельова, 17 грудня, провести саме в меморіальній квартирі".

За її словами, Стасіневич працюватиме з архівами та обговорюватиме з фахівцями тему української літкритики родом із Харкова. У бібліотеках та архівах зберігаються періодичні видання 1920-х років, з якими Євгеній планує працювати під час перебування на резиденції, розповіла Пилипчук.

"Це така археологія культурно-критичних ідей, які по-різному, в різний час та з неоднаковою ефективністю спрацювали в українській культурі, проте точно лишили в ній слід", — розповів про ідею майбутньої книжки Євгеній.

У Харкові літкритик пробуде до 18 грудня. Режисерка Вірляна Ткач, яка працювала у резиденції "Слово" у Харкові над новою виставою, поїхала з міста 1 грудня.

Що відомо

Вибір редакції

На початок