У Сумах стартували змагання з легкої атлетики серед юних спортсменів

У Сумах стартували змагання з легкої атлетики серед юних спортсменів

У Сумах стартували змагання з легкої атлетики серед юних спортсменів
Суспільне Суми

Змагання з легкої атлетики пам’яті Миколи Філенка стартували у сумському Палаці студентського спорту. Участь у них беруть понад двісті спортсменів 12 спортивних шкіл області.

У Палаці студентського спорту зібрались бігуни, ходаки, штовхачі ядра та стрибуни у довжину – це спортсмени 2004-го року народження і молодші. Олександр Титаренко представляє білопільську дитячо-юнацької спортивну школу імені Юрія Білонога. У Сумах змагатиметься у штовханні ядра.

У Сумах стартували змагання з легкої атлетики серед юних спортсменів
Суспільне Суми

"Я в секторі навіть не думаю. Коли захожу в сектор у мене відчуття, що я сам контролюю все, що відбувається. Навіть не знаю як це передати словами", – говорить учасник змагань Олександр Титаренко.

Роменчанка Єлизавета Землянікіна на турнірі спробує свої сили на трьох дистанціях. 1 грудня у неї два старти.

"Я буду бігти 50 метрів з бар’єрами та звичайні "гладкі" 50 метрів. На якийсь гарний результат я не розраховую, адже це перший старт зимового сезону. Тому що буде – то буде", – каже Єлизавета.

На дистанції 50 метрів їй протистоятиме сумчанка Діана Гончаренко. Також Діана позмагається за нагороди на дистанції 200 метрів.

"Покажу, мабуть, середній результат. Бо зараз йде підготовка до складніших змагань. Тому, думаю, пробіжу не погано, але не свій результат", – каже Діана.

А Нікіта Маслюк із Сум налаштовується на змагання у секторі стрибків у довжину. Каже, що на цих стартових змаганнях теж не розраховує на надзвичайні результати. "Розраховую на гарний початок. Зовсім не знаю на скільки стрибну – це будуть початкові тренувальні змагання", – говорить спортсмен.

1 грудня у Палаці студентського спорту легкоатлети розіграли 16-ть комплектів медалей. Вихованці обласної дитячо-юнацької спортивної школи вибороли шість "золотих" медалей. По три здобули легкоатлети Охтирки та Білопілля.

Змагання у сумському манежі триватимуть два дні. 2 грудня визначатимуть сильнішого на дистанціях 200, 800 та три тисячі метрів, в естафеті 4х200 метрів та потрійному стрибку.

Читайте також

Сумчани вибороли медалі з армреслінгу на чемпіонаті світу в Бухаресті.

На початок