У планах – будівництво і розвиток трансплантології: у Черкаській обллікарні представили керівника

У планах – будівництво і розвиток трансплантології: у Черкаській обллікарні представили керівника

У планах – будівництво і розвиток трансплантології: у Черкаській обллікарні представили керівника

У Черкаській обласній представили нового керівника Віталія Шила. Новопризначений директор розповів, що як керівник планує продовжувати розвиток трансплантології в медзакладі.

Про це повідомила власна кореспондентка Суспільного.

Новопризначений директор зауважив, що як керівник робитиме все можливе задля розвитку закладу:

"Основне завдання – якісне медичне обслуговування та доступність медпослуг для громадян. Зокрема, будемо розвивати напрям трансплантології".

У планах – будівництво і розвиток трансплантології: у Черкаській обллікарні новий керівник
Суспільне Черкаси

Також в обласній лікарні планують капітальні ремонти,розповів голова облдержадміністрації Олександр Скічко. Зокрема, мова йде про утеплення будівель та посилення обладнання. Також у планах – реконструкція 7-поверхового корпусу та будівництво нових – гуртожитку для пацієнтів з області та обласного інфекційного відділення.

"Також необхідно придбати лінійний прискорювач, у лізинг чи який-небудь інший спосіб. Він необхідний для пацієнтів", – зауважив Скічко.

Віталій Шило до призначення тривалий час працював в Черкаській обласній лікарні, був завідувачем урологічного відділення.

"Ми раді, що це представник нашого закладу, який знає колектив, його досягнення і слабкі сторони. Чекаємо плідної співпраці", – розповіла завідувачка ендокринологічного відділення Ірина Бондарець.

Угоду з Віталієм Шилом, згідно з рішенням обласної ради, уклали строком на три роки.

Що відомо

  • Віталій Миколайович Шило – кандидат медичних наук, завідувач урологічного відділення Черкаської обласної лікарні, головний позаштатний уролог управління охорони здоров’я ОДА. Заслужений лікар України.
  • 26 листопада на сесії обласної ради депутати підтримали його кандидатуру на посаду головного лікаря Черкаської обласної лікарні.
  • Віталій Шило став переможцем конкурсного відбору на посаду директора обласної лікарні. Загалом комісія розглядала три кандидатури: Володимира Брожика, Віталія Шила та Олександра Дудника.
  • До цього обласну лікарню очолював Олександр Дудник.

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Читайте також

На початок