Американський меценат виділив 125 мільйонів доларів Метрополітен-музею

Американський меценат виділив 125 мільйонів доларів Метрополітен-музею

Американський меценат виділив 125 мільйонів доларів Метрополітен-музею
Фото: wikipedia

У США нью-йоркський музей мистецтва Метрополітен отримав 125 мільйонів доларів пожертвувань від мецената Оскара Л. Тана і його дружини Агнес Сю-Тан на відновлення крила сучасного мистецтва. Про це повідомляє The New York Times.

За даними видання, кошти від мецената активізують відкладений проект і є найбільшим пожертвуванням Метрополітену.

Відомий американський меценат китайского походження пожертвував 125 мільйонів доларів через сім років після того, як музей оголосив про амбітний план відновити крило сучасного мистецтва. Цей проєкт, як пише видання, довелося призупинити через фінансові проблеми.

У вівторок, 30 листопада, Метрополітен оголосив, що нарешті отримав головну пожертву від Тана і його дружини, археолога та історика мистецтва. Крило носитиме їхнє ім'я щонайменше 50 років, повідомив директор музею Макс Холлейн журналістам.

Вартість проєкту із відновлення крила сучасного мистецтва, за даними The New York Times, становитиме приблизно від 500 мільйонів доларів.

У музеї планують створити близько 8 тисяч квадратних метрів галерей і громадського простору. Архітектора, який втілюватиме проєкт у життя, оголосять цієї зими.

Читайте також

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі аккаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

Вибір редакції

На початок