У Сєвєродонецьку затвердили підвищення тарифів на проїзд у громадському транспорті

У Сєвєродонецьку затвердили підвищення тарифів на проїзд у громадському транспорті

У Сєвєродонецьку затвердили підвищення тарифів на проїзд у громадському транспорті
Громадські слухання щодо підвищення тарифів на проїзд у громадському транспорті, фото: Суспільне Донбас

У Сєвєродонецькій ВЦА на публічному громадському обговоренні затвердили нові проєкти підвищення тарифів на перевезення пасажирів громадським транспортом. За проєктами ціни мають збільшитись з чотирьох до шести гривень у тролейбусі та з п’яти до восьми гривень в автобусі.

Про це повідомляє кореспондент Суспільного.

На громадських обговореннях були присутні представники влади, перевізники та громадські активісти. Серед останніх – пенсіонерка Валентина. Як жінка розповіла Суспільному, вона не бачить проблеми у зростанні тарифів.

"Кожний з нас реально розуміє, що життя не стоїть на місці, що усе дорожчає, починаючи від запчастин й закінчуючи паливо-мастильними матеріалами. Тарифи підіймати потрібно, це життєва необхідність, але хочеться, щоб людям розповіли з чого складається тариф", - розказала Валентина Агафонова.

Представники Сєвєродонецького тролейбусного управління розповідають, що реальна розрахована собівартість перевезення одного пасажира складає 12 гривень 34 копійки. Пасажири тролейбусів за новими тарифами сплачуватимуть лише половину цієї суми, інша половина – це дотації з міського бюджету.

"Тариф встановили у 2018 році, переглядали у 2019 у червні. З того часу минуло 2 роки, протягом яких відбулись суттєві зміни у підвищенні цін на енергоносії. Електрична енергія є другою статтею витрат у структурі тарифу", - пояснив заступник директора КП "Сєвєродонецьке тролейбусне управління" Віталій Хандій.

За інформацією виконувача обов’язки начальника управління транспорту Андрія Ширшикова, місто забезпечує на 100% перевезення пільговиків, лише третина пасажирів, які користуються міським транспортом, сплачують за проїзд.

За словами Ширшикова, нові тарифи на проїзд остаточно ухвалять вже до кінця цього тижня.

Читайте також: На Краматорську міську раду подали до суду через підвищення вартості проїзду

Читайте усі новини Донбасу у Telegram та Viber

На початок