Аукціон з продажу приміщень Ковельської колонії знову не відбувся: не було покупців

Аукціон з продажу приміщень Ковельської колонії знову не відбувся: не було покупців

Аукціон з продажу приміщень Ковельської колонії знову не відбувся: не було покупців
Суспільне Волинь

На Волині 33 приміщення Ковельської виховної колонії мали продати на аукціоні 7 грудня. Аукціон не відбувся, — розповів Суспільному у телефонному коментарі речник прес-служби Фонду держмайна України Олег Ісевич.

Зі слів Олега Ісевича, аукціон не відбувся, бо не було покупців та діє заборона в період карантину на проведення аукціонів зі зниженням стартової ціни.

Наразі система автоматично перенесла торги на 5 січня.

Стартова ціна колонії - 41 624 692 гривень. Наразі система автоматично зменшила цю суму вдвічі.

"Система сама автоматично присвоює статус "аукціон не відбувся" і автоматично зменшує ціну на 50%. Потім зміни здійснюють у ручному режимі. Вказують дати проведення наступних торгів та ціну", – каже Олег Ісевич.

Територія Ковельської колонії, яку виставили на торги, майже п'ять гектарів. Це вже другі торги, які не відбулися.

Що відомо

  • У липні минулого року Мін’юст вирішив закрити вісім колоній, серед яких Ковельська виховна колонія. Місцеві урядники звернулися до президента, з проханням зберегти заклад.
  • Раніше у Мін'юсті заявляли, що цього літа міністерство планує розпочати продаж заморожених та звільнених в’язниць, а також розробило проєкт щодо перенесення деяких СІЗО з центральних районів міст на околиці.
  • У серпні 2020 року з Ковельської виховної колонії вивезли 23 засуджених. Таке рішення ухвалили в Мін'юсті через продаж закладу.
  • Аукціон з продажу комплексу приміщень Ковельської виховної колонії у запланований термін, 28 жовтня, не відбувся.

Вибір редакції

На початок