Опалювальний сезон: чи можуть черкасці залишитися без тепла в оселях

Опалювальний сезон: чи можуть черкасці залишитися без тепла в оселях

Для опалювального сезону у міському бюджеті Черкас не вистачає майже п'ять мільйонів гривень, повідомив Суспільному керівник комунального підприємства "Черкаситеплокомуненерго" Павло Карась. Втім секретар міськради Юрій Тренкін запевнив, що кошти спрямували та дефіциту немає.

За словами Павла Карася, у бюджеті міста на опалення для населення не вистачає 4 мільйони вісімсот тисяч гривень:

"Депутати спрямовують кошти на святкування, а про зиму ніхто не думає. І мова йде не про місяці, а про лише про грудень. Наразі коштів на опалення бракує", — пояснив посадовець.

Втім за словами секретаря міськради Юрія Тренкіна, кошти міська рада спрямувала, тож дефіциту немає:

"Павло Миколайович дійсно повинен вболівати за підприємство, яке очолює, і всі ці ризики прораховувати. Ми вже спрямовували кошти у розмірі 15 мільйонів гривень, а оскільки вхідна ціна на газ для населення знизилась, тож ця сума все покриє і навіть лишить профіцитний баланс. Тобто місто буде з опаленням, а ціна на газ не зросте, оскільки різницю у тарифах компенсує Черкаська міська рада ".

Що відомо

У школах Черкас 27 жовтня розпочали опалювальний сезон. Таке рішення ухвалили на засіданні виконавчого комітету. Також вирішили увімкнути опалення житлових будинків.

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Читайте також

На початок