У харківському екопарку реабілітують понад 300 кажанів з трьох міст України

У харківському екопарку реабілітують понад 300 кажанів з трьох міст України

У харківському екопарку реабілітують понад 300 кажанів з трьох міст України
facebook.com/BatsUkraine

Понад 300 кажанів з Лисичанська, Миколаєва та Харкова прийняли у Центрі реабілітації рукокрилих у харківському екопарку — їх готують до зимового сну.

Близько тижня тому спеціалісти центру забрали з Харківського національного університету імені Каразіна 222 рудих вечірниць, повідомили в екопарку.

"Тварини залетіли у відкриту хвіртку і залишились між рамами вікна на п'ятому поверху фізичного факультету — операцію по визволенню зайняла декілька годин", — сказано у повідомленні.

25 листопада ще 42 вечірниці приїхали з Лисичанська. Зоозахисники знайшли їх у під'їзді житлового будинку.

26 листопада до центру привезли 50 нетопиріврід кажанів з Миколаєва, яких виявили під час ремонту.

"Кліматична зима в Україні практично вже розпочалася, і до нас до Центру почали надходити перші великі партії рукокрилих. Зараз кажани найбільш уразливі. Вони вже влаштувалися на зимову сплячку, часто у будинках людей — у щілинах будівель, на балконах тощо. А люди утеплюють стіни, роблять ремонти. Часто це призводить до трагедії — потривожені, викинуті з укриття рукокрилі гинуть", — говорить співзасновниця Центру реабілітації рукокрилих Олена Прилуцька.

Летючих мишей готують до зимового сну: їх оглядають, зважують, поять, годують комахами, потім закільцьовують і поміщають у холодильник.

Для роботи з тваринами необхідні волонтери та корм, зазначає Прилуцька.

Читайте також

Ледь не збила машина: харків'яни врятували косулятка

На початок