Не бачив людину за кермом: допитали свідка у справі загиблого у Черкасах директора

Не бачив людину за кермом: допитали свідка у справі загиблого у Черкасах директора

Не бачив людину за кермом: допитали свідка у справі загиблого у Черкасах директора
Суспільне: Черкаси

У Соснівському районному суді відбулося засідання у справі щодо аварії, у якій загинув директор черкаської загальноосвітньої школи №19 Юрій Лункін. Цього разу допитали свідка-поліцейського, повідомила власна кореспондентка Суспільного з місця події.

Свідок Володимир Захаренко, який на той час працював у черкаській поліції і зараз перебуває у відрядженні, вийшов із судом на відеозв'язок та розповів події того дня:

"Мені зателефонував і повідомили, що сталася ДТП, у якій загинув пішохід. Я виїхав туди, згідно з своїми посадовими обов'язками, і був там із 20:09 до 20:38", — розповів свідок.

За його словами, загиблий перебував за 10-15 метрів від пішохідного переходу. Біля машини стояли близько трьох людей, з протилежного боку вулиці — ще кілька, додав він.

Поліцейський додав, що туди він виїхав у межах реагування на надзвичайну подію. Із людей, яких він бачив на місці події, запам'ятав чоловіка, який переходив дорогу з малолітньою дитиною на плечах.

"Я йому сказав, що не варто цього робити, бо там лежить тіло і дитина його може побачити. Крім того, там були речові докази".

Також він додав, що невідомий йому громадянин сів за кермо автівки, яка ймовірно збила людину, і намагався її завести. За його словами, він сказав чоловікові цього не робити і вийти з машини. Втім, обличчя цієї людини він не запам'ятав. Сам особисто не просив нікого заводити машину, і навіть відповідав на це запитання на поліграфі, додав свідок:

"Він пояснив, що хотів почути, чи не стукає двигун".

За словами свідка, більше він ні з ким не спілкування. Однак помітив, що хлопець у "дутій" куртці-пуховику (можливо, червоній) у каптурі нервував і говорив телефоном. Втім, його він теж не запам'ятав, бо переймався за те, щоб зробити свою роботу.

"Я не запам'ятав, що він говорив. Можливо, казав "Я збив людину ", але я в цьому не впевнений ", — додав він.

На уточнювальне запитання судді, свідок відповів, що він не знає, хто був за кермом автівки.

Слідчий, який був на місці події, в той час, ймовірно, виміряв гальмівний шлях машини. Патрульний автомобіль у цей час перекрив рух по вулиці Надпільна, додав він.

Що відомо

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Читайте також

На початок