Стала студенткою вдруге: черкащанка розповіла, як поєднує навчання в університеті та роботу

Стала студенткою вдруге: черкащанка розповіла, як поєднує навчання в університеті та роботу

Стала студенткою вдруге: черкащанка розповіла, як поєднує навчання в університеті та роботу
Колаж Суспільне Черкаси

Черкащанка Марина Северинчук вдруге за студентську парту сіла в тридцять п’ять. Із нагоди Дня студента, який відзначають 16 листопада, поділилася із Суспільним своїми враженнями від навчання.

Навчатися Марина пішла знову, тому що зрозуміла, що хоче нових знать та професії.

16 листопада, у День студента, в Черкаському державному технологічному університеті порожньо. Заочно це свято відзначають другий рік поспіль, розповів проректор освітнього закладу Валентин Лазуренко.

"Звичайно, всі хочуть живого спілкування, всі хочуть атмосфери, всі хочуть бачити одне одного. Але ми спокійно реагуємо, уже адаптувалися до цих карантинних умов".

Тож, аби привітати студентів зі святом довелося налаштовувати техніку. Звукорежисер Андрій Приходько відповідальний за якісне з'єднання. Студентам бажають успіхів та здоров’я. Для тих хто має найбільші досягнення підготували грамоти та подяки. Їх вручать, коли повернеться очне навчання, розповів проректор.

У Черкаському державному технологічному університеті
Суспільне Черкаси

Марина Северенчук за першою освітою режисерка масових заходів, у минулому журналістка. У 35 років вирішила знову піти вчитися. Нині має пари онлайн.

"Настав такий момент, коли я зрозуміла, що мені потрібно розвиватися далі. Що десь моїх знань умінь і навичок не вистачає для моєї професійної діяльності. Тож коли закінчується робота доводиться опрацьовувати матеріал, бути на зв’язку, на парах", – розповіла Марина.

Вчиться в університеті, а у перервах між парами працює. Історія черкащанки Марини Северенчук
Суспільне Черкаси

Тепер пробує поєднати все: очне навчання, роботу в пресслужбі університету та спілкування з родиною. Її анітрохи не бентежить те що син трохи молодший від її одногрупників. Розповіла, що все тому, що в зрілому віці до навчання ставишся зовсім по-іншому.

"Я пам’ятаю себе в сімнадцять років, як я ставилася до навчання, як я сприймала взагалі цей світ. А зараз мої одногрупники фактично мої діти за віком. І мені цікаво за ними спостерігати", – зауважила Марина.

Та додала, що коли ти молодий, то менше концентруєшся на фахові, на спеціальності, на предметах – усе по-іншому сприймаєш. Нині ж, для повного відчуття себе студенткою, Марина чекає відновлення пар в університеті.

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Читайте також

На початок