Волинь з "червоної" карантинної зони переходить у "жовту"

Волинь з "червоної" карантинної зони переходить у "жовту"

Волинь з "червоної" карантинної зони переходить у "жовту"
Фото: УНІАН

З 30 грудня до "жовтої" карантинної зони переходять Волинська область. Таке рішення ухвалили на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, — повідомив міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов.

За результатами засідання Державна комісія вирішила встановити з 00 години 00 хвилин 30 грудня 2021 року "жовтий" рівень епідемічної небезпеки на території Волинської та Запорізької областей.

З 6 грудня в Україні почали діяти нові правила карантину. Тепер відвідувати громадські заклади на жовтому рівні епіднебезпеки можуть лише ті, хто отримав принаймні одну дозу щеплення проти COVID-19 та має відповідний документ – "жовтий" COVID-сертифікат чи довідку 063/о.

Для обслуговування відвідувачів та клієнтів працівникам ресторанів, готелів та спортзалів потрібно мати принаймні одне щеплення проти COVID-19. Водночас для відвідування громадських закладів можна використовувати і негативний тест, який чинний 72 години, або альтернативний документ — COVID-сертифікат про одужання.

Таким чином на жовтому рівні епіднебезпеки громадські заклади не зможуть обслуговувати клієнтів, а також допускати до роботи тих, хто не має одного з перелічених документів.

Що відомо

  • З 23 грудня в "червоній" зоні залишалося лише дві області: Волинська й Запорізька.
  • Станом на 28 грудня на Волині за добу підтвердили 84 нових випадків коронавірусної інфекції. Дві людини померли від ускладнень хвороби.
  • З 6 грудня в Україні почали діяти нові правила карантину, які направлені першою чергою на невакцинованих українців. Відвідувати громадські заклади на "жовтому" рівні епіднебезпеки можуть лише ті, хто отримав принаймні одну дозу щеплення проти COVID-19 та має "жовтий" COVID-сертифікат чи довідку.
На початок