Запоріжці зможуть дізнатися про наявність вакцин у пунктах щеплення через телеграм-бот

Запоріжці зможуть дізнатися про наявність вакцин у пунктах щеплення через телеграм-бот

Запоріжці зможуть дізнатися про наявність вакцин у пунктах щеплення через телеграм-бот

16 листопада в Україні запрацювала інтерактивна мапа вакцинації. Зокрема запоріжці можуть дізнатися про наявність вакцини у найближчому пункті щеплення.

Про це сьогодні, 17 листопада, повідомив голова запорізької обласної державної адміністрації Олександр Старух.

Функція доступна через телеграм-бот Державного підприємства "Медичні закупівлі".

"З телефону через телеграм-бот можна за допомогою геолокації знайти найближчі пункти вакцинації та дізнатися кількість і наявність вакцини. Можна знайти інформацію про залишки вакцини у пункті щеплення, що діють в Україні", — каже Старух.

За словами голови облдержадміністрації за минулу добу вакцинувалося 13 тисяч 380 людей. За цим показником Запорізька область на сьомому місці в Україні.

"Вище нас Одеська, Харківська, Київська, Львівська, місто Київ, Дніпропетровська області. Але вони більше за населенням. Це значить, що у нас в регіоні почали більш активно щепитися. Але наша цифра це 15-16 тисяч за добу. Тому нагадую усім, хто зробив першу робити другу. Якраз 3-4 тижні для організму це той термін, по основних вакцинах від 21 доби до 28 діб, коли треба зробити друге щеплення яке закріплює реакцію організму на COVID", — сказав він.

Також очільник області нагадав що в регіоні діє 131 пункт масової вакцинації, де роблять щеплення препаратами Covishield, CoronaVac, Pfizer та Moderna.

Що відомо

  • За минулу добу, 16 листопада, в Запорізькій області виявили 1093 нові випадки захворювання на коронавірусну хворобу, одужали 1306 пацієнтів, померли 48 людей з підтвердженим діагнозом COVID-19.
  • У Запорізькій області з 8 листопада згідно з постановою Кабміну від роботи відсторонили 1,09% працівників закладів освіти, які не вакцинувалися від COVID-19.
  • У Запоріжжі працюватиме мобільний пункт масової вакцинації населення, який за графіком виїжджатиме до різних районів міста.
  • Тимчасові пункти масової вакцинації від COVID-19 почали діяти у Свято-Покровському соборі, що в Олександрівському районі та у соборі Святої Трійці в Комунарському районі Запоріжжя.

Читайте нас у Telegram

Підписуйтеся на Суспільне Запоріжжя у Viber

На початок