Проєкт Бюджету участі. У Дніпрі відкрили нову смугу перешкод для дресирування собак

Проєкт Бюджету участі. У Дніпрі відкрили нову смугу перешкод для дресирування собак

Проєкт Бюджету участі. У Дніпрі відкрили нову смугу перешкод для дресирування собак
Фото: Міська рада Дніпра

У Дніпровському центрі дитячої та юнацької творчості з’явилася нова смуга перешкод для дресирування собак «Аджиліті», а також оновили кабінет для Клубу юних кінологів. Про це йдеться в пресрелізі міської ради Дніпра, який отримало Суспільне.

На смузі перешкод «Аджиліті» представлене знаряддя для дресирування собак – «Гойдалка», «Бар’єр легкоатлетичний», «Гірка», «Слалом», «Жорсткий тунель», «М’який тунель», «Шина», «Горизонтальна драбина», «Стрибок у довжину» тощо.

Це був проєкт Бюджету участі, який переміг торік. Його вартість склала майже 200 тисяч грн, за нього віддали голоси 926 дніпрян.

Гурток діє вже майже 40 років. З дітьми та їхніми собаками працює професійний тренер-кінолог.

Методистка центру дитячої та юнацької творчості Світлана Цариніна каже: у гуртку дітей навчають, як правильно піклуватися про тварин, чим годувати, як дресирувати, як представляти собак на виставках. Клуб відвідує 50 дітей з різними собаками: і породистими, і дворовими. Уроки – безкоштовні.

До цього діти займалися на саморобному обладнанні, яке виготовили працівники центру.

Що відомо

  • Бюджет участі – проєкт, який надає можливість жителям брати участь в розподілі коштів місцевого бюджету через створення проєктів для покращення міста та голосування за них.
  • У 2021 році в умовах подачі проєктів до міської програми Дніпра відбулися зміни. Тепер до участі можна подавати лише шість проєктів. Раніше ж обмежень щодо кількості не існувало.
  • Змінилась і кількість голосів, які можна віддати за проєкти. Кожен містянин має лише шість голосів: по одному на кожен вподобаний проєкт.

Читайте також

  • У Дніпрі до голосування "Бюджету участі" серед двох схожих проєктів допустили дорожчий
  • За проєкти «Бюджету участі» проголосували вже майже 112 тисяч дніпрян
  • У Дніпрі стартувало голосування за проєкти «Бюджету участі»

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок