Німеччина запроваджує обмеження для невакцинованих громадян

Німеччина запроваджує обмеження для невакцинованих громадян

Німеччина запроваджує обмеження для невакцинованих громадян
АР

Німецький уряд планує запровадити нові обмеження для невакцинованих громадян країни через різке зростання захворюваності на COVID-19.

Про це повідомляє The Guardian.

Як зазначає видання, 16 листопада Інститут Роберта Коха зафіксував семиденний рівень захворюваності на рівні 312 випадків на 100 тисяч населення, причому у кількох районах країни показник захворюваності перевищив 1000. За аналогічний період минулого року це значення становило лише 139 хворих на 100 тисяч людей.

Причинами росту захворюваності вважаються поширення більш заразного варіанта коронавірусу "Дельта", зростання суспільної активності, повернення людей на робочі місця та повільна бустерна вакцинація третьою дозою щеплення. Внаслідок цього деякі лікарні опинились на межі переповнення пацієнтами та були змушені відкласти всі операції, окрім термінових.

З огляду на ситуацію, уряд федеральної землі Саксонія, де 85% ліжок інтенсивної терапії займають пацієнти з COVID-19, нещодавно запровадив так звані правила 2GВід німецького "geimpft" і "genesen" – вакцинований та той, що одужав, відповідно до яких відвідувати другорядні магазини та установи дозволятиметься лише людям, які можуть довести, що вони були вакциновані або одужали.

Аналогічні правила планує запровадити земля Північний Рейн – Вестфалія. Тут невакцинованим людям буде відмовлено у доступі на всі другорядні об'єкти та заходи, включно із футбольними матчами та різдвяними ярмарками.

У Німеччині повністю вакциновано менш як 70% населення, внаслідок чого країна значно відстає від інших європейських держав, таких як Італія, Іспанія та Португалія.

Читайте також

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!Раніше влада Нью-Йорка оголосила, що зустрічати 2022 рік на Таймс-сквер дозволять тільки людям, які пройшли курс щеплень проти коронавірусу.

На початок