На Волині захворюваність на ГРВІ тримається на високому рівні, грипу поки немає

На Волині захворюваність на ГРВІ тримається на високому рівні, грипу поки немає

На Волині захворюваність на ГРВІ тримається на високому рівні, грипу поки немає
Суспільне Волинь

На Волині на 44,6 % перевищений епідпоріг – захворюваність на ГРВІ тримається на високому рівні інтенсивності. Циркуляції вірусів грипу не зареєстрували, хворих на грип волинян не виявили, – повідомили в обласному центрі контролю та профілактики хвороб.

Усього станом на 16 листопада на ГРВІ, в тому числі коронавірусну інфекцію, захворіли 8 169 волинян, серед яких 35 % хворих – діти до 17 років. Майже 4 % хворих (переважно дорослі) госпіталізували до лікарень. Летальних випадків від грипу не зареєстрували.

Проти грипу отримали щеплення понад 300 осіб, серед яких 45 % — волиняни з групи ризику: персонал медичних закладів, діти віком від шести місяців до п'яти років, люди з хронічними захворюваннями та люди віком понад 65 років.

З початку епідемічного сезону на респіраторні вірусні інфекції перехворіли понад 47 тисяч волинян. Показник захворюваності в нинішньому епідемічному сезоні вищий від показника за аналогічний період минулого року майже на 70 %.

Як повідомили у пресслужбі Центру громадського здоров'я МОЗ, з 1 до 7 листопада в Україні на ГРВІ, включно із коронавірусною інфекцією, захворіли 273 884 людини, із них 28,1 % — діти віком до 17 років. Циркуляції вірусів грипу не зареєстрували.

Читайте також: "Як не захворіти в сезон застуд. Відповідаємо на найпоширеніші запитання про ГРВІ"

Термінові новини та щоденні інформаційні підсумки читайте в Telegram та Viber Суспільного Волині.

На початок