Ціна на тепло у Запоріжжі для бізнесу зросте, а для населення залишиться незмінною

Ціна на тепло у Запоріжжі для бізнесу зросте, а для населення залишиться незмінною

Ціна на тепло у Запоріжжі для бізнесу зросте, а для населення залишиться незмінною
Фото: Голос громади

У Запоріжжі зросте тариф на тепло для бізнесу, його вартість у листопаді складатиме 7081 гривню за гігакалорію.

Про це повідомили 15 листопада на сайті міської ради Запоріжжя.

Підвищення тарифу пов'язане зокрема зі зростанням ціни на природний газ. Зараз його ринкова ціна в Україні складає 36 тисяч гривень за тисячу кубометрів.

Протягом опалювального сезону концерн "Міські теплові мережі" планує щомісячно пропонувати для затвердження економічно обґрунтований тариф на постачання теплової енергії. Він змінюватиметься у залежності від змін складових тарифу – вартості природного газу, електроенергії, розміру заробітної плати. Таким чином, у разі зменшення вартості природного газу, сума оплати за тепло теж буде зменшуватися.

Водночас для населення та бюджетних організацій тариф підвищуватись не буде. На цей час економічно обґрунтований тариф на теплову енергію для населення, при вартості природного газу 7420 гривень, складає близько 2200 гривень за гігакалорію.

Населення платитиме 1655 гривень. Різницю між економічно обґрунтованим тарифом та тим, який буде застосовуватись для населення, концерну "МТМ" компенсуватимуть з міського бюджету.

Також під час наради зазначили, що фіксована вартість природного газу для населення складатиме 7420 гривень, а для бюджетних організацій 16700 гривень за тисячу кубометрів.

Абонентська плата за опалення з 1 листопада складатиме 27,6 грн, а за гарячу воду - 13,43 (у будинках з загальнобудинковими приладами обліку гарячої води – 24,24 гривні).

Читайте нас у Telegram

Підписуйтеся на Суспільне Запоріжжя у Viber

На початок