"Рятувальник" із Сумщини зіграв внічию в матчі першої футзальної ліги

"Рятувальник" із Сумщини зіграв внічию в матчі першої футзальної ліги АФУ

Роменська футзальна команда зіграла внічию у Києві. У столичному споркомплексі Національного університету харчових технологій відбувся матч четвертого туру чемпіонату України серед команд групи «Схід» першої ліги.

Столичний «SkyUp» приймав роменського «Рятувальника». Кияни (з двома перемогами у двох матчах) очолювали турнірну таблицю групи. Роменчани (з однією перемогою, однією нічиєю і однією поразкою) йшли на третьому місці.

У сьогоднішньому матчі кияни відкрили рахунок в середині першого тайму – відзначився Максим Чеберяк. З мінімальною перевагою київської команди футзалісти пішли на перерву.

У другому таймі (за п’ять хвилин до завершення гри) Антон Кончаков зрівняв рахунок. Більше команди не забивали – матч завершився внічию 1:1.

У киян після цього матчу сім очок у трьох матчах, у роменчан – п’ять після чотирьох матчів.