Перейти до основного змісту
У МЗС попередили Білорусь про наслідки зміни підходу щодо територіальної належності Криму

У МЗС попередили Білорусь про наслідки зміни підходу щодо територіальної належності Криму

У МЗС попередили Білорусь про наслідки зміни підходу щодо територіальної належності Криму
. Історична правда

Зміна підходу Білорусі задля де-юре визнання тимчасово окупованого Криму територією Росії призведе до непоправних наслідків для українсько-білоруських відносин.

Про це Суспільному повідомив речник МЗС Олега Ніколенко, коментуючи заяву білоруського МЗС.

За його словами, у Міністерстві закордонних справ України "звернули увагу на висловлювання міністра закордонних справ Білорусі про Крим".

"Виходимо із того, що офіційно, як і раніше, Білорусь підтримує суверенітет і територіальну цілісність нашої держави в її міжнародно визнаних кордонах. Зміна підходу Білорусі задля де-юре визнання тимчасово окупованого Криму територією Росії призведе до непоправних наслідків для українсько-білоруських відносин", – зазначив речник МЗС.

Він висловив сподівання, що в Мінську усвідомлюють цей аспект і не допускатимуть кроків всупереч нормам міжнародного права.

Раніше глава МЗС Білорусі Володимир Макей нібито заявив, що окупований Крим "є російською територією". "Крим є зараз російською територією. Давайте виходити з цього", – цитує Макея федеральне агентство "РИА-Новости". Водночас міністр також зазначив, що позиція Білорусі щодо Криму залишається такою, якою і була.

Анексію Криму Росією в 2014 році не визнають низка країн, включаючи США і ЄС. Білорусь також вважає півострів українською територією.

Читайте також: Данілов: На загострення ситуації на кордоні з Білоруссю Україна реагуватиме за законом

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

Топ дня

Вибір редакції

На початок