Спортсмени з Дніпра Ярослава Магучіх та Михайло Кохан отримають стипендії президента

Спортсмени з Дніпра Ярослава Магучіх та Михайло Кохан отримають стипендії президента

Спортсмени з Дніпра Ярослава Магучіх та Михайло Кохан отримають стипендії президента
Associated Press

Дніпровські спортсмени – олімпійська призерка Токіо Ярослава Магучіх та чемпіон європейського змагання з легкої атлетики Михайло Кохан – отримають стипендії президента України. Відповідне рішення Кабмін ухвалив на засіданні 10 листопада, йдеться на сайті Міністерства молоді та спорту України.

Указ президента, який затвердив уряд, загалом передбачає 206 стипендій перспективним спортсменам України, утому числі 91 стипендію для видатних та молодих спортсменів з олімпійських видів спорту, які посіли перше – третє місця на Олімпійських іграх, чемпіонатах світу або Європи, на чемпіонатах світу або Європи серед молоді.

Зокрема, легкоатлетка Магучіх за третє місце у стрибках вгору на Олімпійських іграх-2020 отримає стипендію у розмірі 14-и прожиткових мінімумів (понад 33 тис. грн).

За золото на чемпіонаті Європи з легкої атлетики Михайло Кохан одержить стипендію у розмірі 6-и прожиткових мінімумів (понад 14 тис. грн).

Що відомо

  • Ярослава Магучіх – студентка Дніпровського вищого училища фізичної культури. 2010 року вона встановила світовий рекорд зі стрибків у висоту в приміщенні серед спортсменів віком до 20 років. Результат Ярослави – 2 метри 1 сантиметр.
  • У вересні 2019 року Ярослава Магучіх здобула срібну медаль чемпіонату світу зі стрибків у висоту. 18-річна спортсменка тоді стала наймолодшою в історії медалісткою цих змагань. Вона поліпшила світовий рекорд, показавши результат у 2,04 метри.
  • Найкращий результат Магучіх у сезоні - 2.06 метри. З ним вона стрибнула у лютому на турнірі в Банській-Бистриці у приміщенні.
  • 20-річний український метальник молота Михайло Кохан народився в Запоріжжі, представляє Дніпро. Він один з шести українців, які метали молот за 80 метрів. Має найкращий результат в історії для 20-річних метальників, а також найкращий результат серед українців з 2005 року. Понад 80 метрів українці з 2005 року метали лише одного разу.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок