У Кремінній будують сучасний легкоатлетичний комплекс

У Кремінній будують сучасний легкоатлетичний комплекс

У Кремінній будують сучасний легкоатлетичний комплекс
Будівництво спортивного комплексу у Кремінній, фото: Суспільне Донбас

Легкоатлетичний манеж вартістю майже 300 мільйонів гривень почали будувати на Луганщині. Манеж є частиною спортивного комплексу "Олімп" у Кремінній. Закінчити будівельні роботи планують за два роки.

Про це повідомляє кореспондент Суспільного.

У фізкультурному центрі саме ремонтують вхід на територію. Через ці ворота олімпійський чемпіон Віктор Бризгін вперше пройшов 45 років тому. Тепер він вже тренер. За його словами, тут для спортсменів створюють умови, яких ще не було в Україні.

На території комплексу збудують чотири будинки для проживання спортсменів під час тренувань
На території комплексу збудують чотири будинки для проживання спортсменів під час тренувань. фото: Суспільне Донбас

Також на території комплексу будують житлові будиночки для спортсменів. Тут вони житимуть під час тренувань. Завершити будівництво планують до кінця листопада

"Будуть чотири сучасні комфортабельні будинки для спортсменів на 40-45 людей. Місткість по 12-10 людей в одному будинку і кімната для тренерів. З душовими, санвузлами й невеликою кімнатою у фоє для тактичних занять. Це утеплені будинки, можна жити у них увесь рік", — розказав начальник управління молоді та спорту Луганської ОДА Антон Волохов.

До кінця року планують добудувати тренажерну залу для літніх видів спорту, там облаштують простір для різних видів боротьби. На дворі встановлять вуличні тренажери.

Також розпочали будівництво легкоатлетичного манежу. На це планують витратити 249 мільйонів гривень.

"Буде одна в Україні спрямована для спринту доріжка довжиною понад 125 метрів, буде діагональ, яка буде відповідати всім сучасним нормам", — розказав директор Луганського обласного фізкультурного центру "Олімп" Юрій Іщенко.

Загалом оновлення «Олімпу» коштуватиме понад 335 мільйонів гривень.

Читайте усі новини Донбасу у Telegram та Viber

На початок