У Харківській міськраді побачили зниження захворюваності на COVID

У Харківській міськраді побачили зниження захворюваності на COVID

У Харківській міськраді побачили зниження захворюваності на COVID
Суспільне Харків

Кількість нових випадків захворювання на коронавірус у Харкові знизилася у порівнянні з минулим тижнем.

9 листопада у міських лікарнях з COVID перебувають 1069 людей, розповіла на брифінгу заступниця міського голови Світлана Горбунова-Рубан.

"За тиждень фіксуємо зниження захворюваності на COVID. Про це кажуть і цифри кількості пацієнтів, які перебувають на кисневій підтримці. Цифри трішки менші за ті, які були минулого тижня", — каже віцемерка.

"Протягом 10 днів ми перебували у так званому коридорі, коли щодня фіксували близько тисячі нових випадків захворювання. Другий день поспіль це число коливається в районі 600. Крім того, спостерігаємо збільшення кількості тих, що одужали. За минулу добу це 1284 пацієнти, що майже двічі більше від кількості тих, що захворіли", — повідомила Горбунова-Рубан.

За її словами, минулої доби госпіталізували 40 людей.

Читайте також: Розширення списку професій для обов'язкової вакцинації: хто підлягає щепленню на Харківщині

Загалом у Харківській області зайняті 71,5% COVID-ліжок — в лікарнях 3645 людей, навів Суспільному дані обласного Департаменту охорони здоров'я речник обладміністрації Сергій Кіш. У відділеннях інтенсивної терапії перебувають 267 людей. За даними ОДА, загалом вільні 1446 ліжок.

Минулої доби на Харківщині зробили 14526 щеплень, повідомили в обласному центрі контролю та профілактики хвороб. Загалом вакцинувалися від COVID-19 двома дозами 562 673 жителів регіону — 25% від загального населення області.

Читайте також: Пункти щеплення та центри вакцинації від COVID на Харківщині: список, мапа
На початок