Як Рада звільняла Гончарука. СУСПІЛЬНЕ | ВІДЕОНОВИНИ

Як Рада звільняла Гончарука. СУСПІЛЬНЕ | ВІДЕОНОВИНИ

Як Рада звільняла Гончарука. СУСПІЛЬНЕ | ВІДЕОНОВИНИ
.

4 березня Рада звільнила з посади прем'єр-міністра Олексій Гончарука, а з ним - і його Кабінет міністрів.

За відставку Гончарука проголосували 353 нардепи.

Голосуванню передував виступ президента в Раді президента Володимира Зеленського.

"Я впевнений, що будь-яка влада робить крок у прірву, коли втрачає 3 головні речі: це пам'ять, слух і зір. Це перший уряд, де немає топ-корупції, але не красти - замало. Це уряд нових облич - але облич - замало. Потрібні нові мізки та нові серця. Бо в день, коли ми зануримось у теплу ванну ілюзій, потоне вся країна. Ми постійно чули про економічний стрибок, але є враження, що економіка брала розгін, спіткнулась і ризикує проїхатись обличчям по землі. Я не можу щоразу ставати і психологом для людей, і кризовим менеджером для деяких, і колектором, який вимагає чесно зароблені гроші, і нянькою профільного міністерства. Складно підняти на ноги пацієнта, якому довгі роки замість нормального людського лікування давали пустишки та чай з ромашкою", - сказав під час виступу Зеленський.

У свою чергу Гончарук подякував за довіру та відзначив, що йому сподобалося працювати з Зеленським.

"Я вважаю, що у нас дуже хороший президент, що він дуже порядна чесна людей. Під час роботи з ним я жодного разу не отримував жодної незаконної команди, не було навіть натяків на якусь нечесну гру. Я буду працювати над тим, щоб Україна стала успішною незалежно від свого статусу. Дякую вам за довіру і можливість працювати разом", - сказав Гончарук після голосування.

Відтак - Рада підтримала кандидатуру Дениса Шмигаля на пост нового очільника уряду. З ним парламент пакетом проголосував новий склад уряду.

На початок