Каратисти з Луганщини отримали 13 медалей на чемпіонаті Європи

Каратисти з Луганщини отримали 13 медалей на чемпіонаті Європи

Каратисти з Луганщини отримали 13 медалей на чемпіонаті Європи
Фото із ФБ відділення карате-до Сватівської ДЮСШ

13 медалей на чемпіонаті Європи здобули вихованці секції з карате-до Сватівської дитячо-юнацької спортшколи. Крім цього збірна України, до складу якої увійшли спортсмени зі Сватового та Сум, посіла четверту сходинку турнірної таблиці. Змагання проводилися з 28 по 31 жовтня у Румунському місті Орадя.

Через карантин тренування у Сватівській дитячо-юнацькій спортшколі не проводять.

Участь у чемпіонаті Європи, який відбувся у румунському місті Орадя, взяли 15 країн. У складі національної збірної були сім спортсменів зі Сватового та 12 каратистів із міста Суми. Представники Луганщини отримали п'ять золотих, стільки ж срібних і три бронзові медалі. За підсумками турніру українці посіли четверте місце. Весь чемпіонат, розповів тренер Олександр Батраков, відбувався за жорстких карантинних умов та без глядачів.

"Кожен день ми приходили зранку там стояли охоронці, поліцейські та медпрацівники, які перевіряли нас, вимірювали температуру, перевіряли, чи є у нас ковід-тести", — розповідає тренер із карате-до Сватівської ДЮСШ Олександр Батраков.

Четверте загальнокомандне місце дозволило збірній та сватівським спортсменам зокрема отримати ліцензії на участь у чемпіонаті світу із карате, який за рік має відбутись в італійській Венеції.

Що відомо

  • Тренер секції з карате-до Олександр Батраков увійшов до десятки кращих тренерів та визнаний кращим суддею минулого року

Читайте усі новини Донбасу у Telegram та Viber

На початок