Конкурент SpaceX. Компанія Boeing розгорне власну мережу супутникового інтернету

Конкурент SpaceX. Компанія Boeing розгорне власну мережу супутникового інтернету

Конкурент SpaceX. Компанія Boeing розгорне власну мережу супутникового інтернету
Associated Press

Федеральна комісія зі звʼязку США схвалила проєкт корпорації Boeing щодо розгортання мережі супутникового інтернету, повідомляє американський портал The Verge. За даними ресурсу, Boeing вперше запропонував свій проєкт у 2017 році.

Після рішення комісії Boeing зможе будувати, запускати й експлуатувати власну широкосмугову мережу Інтернету з космосу, приєднавшись до свого головного аерокосмічного конкурента SpaceX.

Boeing планує запустити 147 супутників: 132 супутники на низьку навколоземну орбіту на висоті близько тисячі км і 15 супутників на висоті від 27 тисяч до 44 тисяч км. Спочатку супутниковий інтернет від Boeing буде доступний у США, Пуерто-Рико та на Віргінських островах, кажуть у компанії.

Нині у Boeing є шість років, щоб запустити половину супутникової групи, і дев’ять років, щоб розгорнути всю мережу.

Що відомо

  • Через збільшення кількості супутників проєкту Starlink компанії SpaceX Ілона Маска на орбіті збільшилася кількість небезпечних зближень між космічними апаратами.
  • SpaceX виведе на орбіту український супутник "СІЧ-2-1"

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок