У Тунісі виявили тунельні розкопки біля резиденції посла Франції

У Тунісі виявили тунельні розкопки біля резиденції посла Франції

У Тунісі виявили тунельні розкопки біля резиденції посла Франції
Intervention Forces

Органи безпеки Тунісу знайшли тунель, що веде із будинку, який регулярно відвідує відомий у країні екстреміст. Інформація про знахідку була опублікована на сайті міністерства внутрішніх справ Тунісу.

Міністерство повідомило, що у будівлі проводили обшук на підставі отриманої інформації про підозрілу активність у передмісті Ла-Марса у безпосередній близькості до резиденції французького посла.

Тема розглядається у Тунісі на найвищому рівні, буде проведено антитерористичне розслідування. Як повідомляє Reuters, коментарів французьких дипломатів щодо цього випадку наразі немає.

Послом Франції в Тунісі є Андре Таран. Раніше він займав пости посла Франції у Сенегалі, Лівані, Алжирі та Єгипті. У 90-х роках Таран очолював місію Магрибу та Близького Сходу, у 1999 році був нагороджений званням кавалера Національного ордену “За заслуги”. Пост посла Франції в Тунісі займає з липня 2020 року.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок