Голова МВС пообіцяв створити чати для комунікації з місцевою владою

Голова МВС пообіцяв створити чати для комунікації з місцевою владою

Голова МВС пообіцяв створити чати для комунікації з місцевою владою
УНІАН

Міністр внутрішніх справ Денис Монастирський пообіцяв створити чати для взаємодії між підрозділами МВС на місцях і місцевою владою.

Про це міністр заявив під час форуму "Україна 30. Безпечна громада".

"Головне для нас – це комунікація між центральною владою, якщо ми говоримо про МВС, про мою команду, і територіальною громадою, які сьогодні є основою безпеки і стабільності у нашій державі", – повідомив Монастирський.

Він зазначив, що для цього після завершення форуму будуть створені комунікаційні чати, у яких будуть присутні усі голови Об’єднаних територіальних громад, керівники місцевих підрозділів Нацполіції, а також керівники підрозділів Державної служби з надзвичайних ситуацій на місцях.

За словами Монастирського, у цих чатах будуть присутні моніторингові представники з апарату МВС, які будуть контролювати й бачити, на що саме скаржаться керівники громад і як реагують на зауваження керівників громад місцеві органи влади цивільної безпеки, поліція і рятувальники.

"Я переконаний що це буде ефективний механізм зв’язку, який був раніше відсутній", – підсумував міністр.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок