В Одесі зробили майже 600 тис. щеплень, за добу вакцину отримали понад 8 тис. містян

В Одесі зробили майже 600 тис. щеплень, за добу вакцину отримали понад 8 тис. містян

В Одесі зробили майже 600 тис. щеплень, за добу вакцину отримали понад 8 тис. містян
media.slovoidilo.ua

Станом на 3 листопада в Одесі зробили 571 984 щеплення від COVID-19, за останню добу вакцинувалися 8 527 містян. Про таке повідомили на сайті Одеської міської ради.

У мерії зазначають, що наразі вакцини є в достатній кількості. Зокрема, Pfizer, AstraZeneca і CoronaVac. Також очікують на постачу Moderna, 2 мільйони 930 тисяч доз цієї вакцини мають розподілити регіонами країни.

Що стосується протипоказань до вакцинації, їх має встановити сімейний лікар або вузькопрофільний фахівець.

"Єдиним абсолютним постійним протипоказанням до щеплення конкретною вакциною є анафілактична реакція на першу дозу цієї вакцини. У цьому випадку буде рекомендовано зробити щеплення вакциною іншого типу. Якщо є алергія на один з компонентів вакцини також слід щеплюватися іншою", – зазначили у мерії.

Тимчасовими протипоказаннями до вакцинації від коронавірусу є гострі респіраторні захворювання із підвищенням температури вище 38 °C, лікування моноклональними антитіламиМетод в імунотерапії, що стимулює імунну систему організму атакувати вибрані клітини. або реконвалесцентною плазмоюПлазма донора, організм якого відновився від інфекційного захворювання. Переливається пацієнтам, імунітет яких не може самостійно впоратись із захворюванням., вакцинація від інших інфекційних хвороб, туберкулінова проба або аналіз крові на туберкульоз та перенесене захворювання COVID-19.

Читайте також

  • На Одещині 1 899 людей захворіли на коронавірус, 71 житель помер від ускладнень
  • В Одесу доставили 18 тонн кисню, його розвозять по "ковідним" лікарням міста
  • В Одесі вакциновані майже 93% освітян. Частина шкіл вийде на навчання 8 листопада

Читайте нас у Telegram: головні новини Одеси та області

На початок