Переселенці зможуть подати заяву на грошову допомогу через "Дію" — Кабмін

Переселенці зможуть подати заяву на грошову допомогу через "Дію" — Кабмін

Переселенці зможуть подати заяву на грошову допомогу через "Дію" — Кабмін
Фото: Суспільне

Кабінет міністрів 3 листопада ухвалив зміни до постанови про порядок надання допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання та оплату житлово-комунальних послуг. Невдовзі внутрішньо переміщені особи зможуть подати заявку, щоб продовжити або припинити грошову допомогу онлайн на порталі "Дія".

До порядку надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам Кабмін додав послугу з подання заяв на отримання адресної допомоги онлайн через портал "Дія". Заяви про призначення грошової допомоги на шестимісячний строк або заяви про припинення такої допомоги можна буде оформлювати в електронній формі.

Читайте також: Кабмін схвалив стратегію інтеграції переселенців

"Послуга на продовження допомоги буде доступна тим, у кого не змінились умови для її призначення. Більше не треба збирати купу паперових довідок та стояти в чергах. Все можна зробити за кілька кліків, не виходячи з дому. Достатньо буде просто зайти на портал Дія, заповнити заявку, підписати її електронним підписом та надіслати", — зазначили в Міністерстві цифрової трансформації.

На сьогодні в Україні налічується понад 1,4 млн переселенців.

Що відомо

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок