У Житомирі лише всі учні молодших класів вийдуть на навчання після канікул

У Житомирі лише всі учні молодших класів вийдуть на навчання після канікул

У Житомирі лише всі учні молодших класів вийдуть на навчання після канікул
Фото: Суспільне Житомир

У Житомирі з 8 листопада відновлюється навчальний процес після канікул. Всі учні початкових класів виходять на навчання, а учні інших класів можуть навчатися лише у трьох закладах, де вакциновані 100% працівників. Про це 3 листопада на засіданні виконкому розповіла заступниця Житомирського міського голови Марія Місюрова.

За її словами, у "червоній" зоні можуть працювати дитсадки та початкова школа. Питання початку навчання у закладах загальної середньої освіти розглядатимуть з 8 листопада, тому що у "червоній" зоні вони можуть працювати лише за умови, якщо вакциновані 100% працівників.

"У нас є лише три такі заклади: міський ліцей №1, школа №19 і школа №32, де 100% працівників вакциновані, – каже Марія Місюрова. – Тому плануємо, що в цих закладах всі класи підуть на навчання, а далі будемо очікувати ще роз'яснення Міністерства освіти щодо відсторонення або дистанційної роботи в подальшому".

Марія Місюрова зауважила, що вимога 100% вакцинації працівників стосується також музичних шкіл та інших закладів позашкільної освіти. Маються на увазі не лише самі освітяни, а й технічні працівники установ освіти.

Що стосується дитячих садків, то вони працюють, хоча захворюваність серед персоналу становить 18 – 20%. У дитсадках вакциновані 96 – 97% працівників.

Читайте також

  • У Житомирі у "червоній" зоні працюють і обслуговують читачів 14 бібліотек.
  • У Житомирі дитячий садок сім років не можуть ввести в експлуатацію.

Читайте головні новини Житомирщини у нашому Telegram та Instagram

На початок