На Черкащині зафіксували укладання списків з виборцями

На Черкащині зафіксували укладання списків з виборцями

На Черкащині зафіксували укладання списків з виборцями
Суспільне Черкаси

У селі Антипівка, що на Золотоніщині, спостерігачка від кандидата Віталія Войцехівського вела списки окремих виборців, які голосували. Про це повідомив Суспільному координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Черкаській області Захар Колісніченко.

За словами Захара Колісніченка, на виборчій дільниці №710174 спостерігачка ОПОРИ зафіксувала, як спостерігачка від кандидата Віталія Войцехівського ("Слуга народу") вела списки окремих виборців, які голосували. На місце подій прибула слідчо-оперативна група, яка склала протокол.

опора
Фото ОПОРИ

"Також за повідомленням спостерігачів ОПОРИ, біля дільниці №710187, що у селі Гладківщина чотири представники від кандидата Віталія Войцехівського на вході в дільницю вели якісь списки виборців, що мають прийти проголосувати. Вони швидко сховали списки перед тим, як побачили, що до них наближаються спостерігачі. Зафіксувати подію на фото чи відео спостерігачам не вдалося", — розповів Захар Колісніченко.

Що відомо

  • 1 вересня у Херсонській та Черкаській областях почався виборчий процес. У цих округах 31 жовтня відбудуться довибори до Верховної ради.
  • Наприкінці березня Олександр Скічко склав мандат, 9 квітня ЦВК призначила на 31 жовтня проміжні вибори народних депутатів у двох округах – на 197-му на Черкащині та 184-му на Херсонщині (у зв’язку з тим, що мажоритарник Ігор Колихаєв став міським головою Херсона).
  • Центральна виборча комісія 12 жовтня 2021 року прийняла Постанову №404 Про заходи щодо створення належних умов для безпечної організації та проведення виборів 31 жовтня 2021 року в умовах поширення на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2. Відповідно до неї, щоб проголосувати навіть у червоній зоні виборцям необхідно мати паспорт, маску, антисептик та особисту ручку та дотримуватися дистанції. Якщо виборець почуває себе погано, то він зможе проголосувати в окремій спеціально визначеній для цього кабінці.
  • Відповідно до частини 1 статті 7 Закону «Про вибори народних депутатів України» голосування на виборах депутатів є таємним: контроль за волевиявленням виборців забороняється.

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Читайте також

На початок