Вінницька "Нива" програла "Епіцентру" із Дунаївців, двічі ведучи в рахунку

Вінницька "Нива" програла "Епіцентру" із Дунаївців, двічі ведучи в рахунку Вінницька "Нива" програла "Епіцентру" з Дунаївців. Пресслужба Вінницької "Ниви"

Вінницька "Нива" прововела черговий домашній поєдинок. Матч проти "Епіцентру" із Дунаївців в рамках Другої ліги чемпіонату України з футболу відбувся на Центральному міському стадіоні.

Ця гра відкрила друге коло змагань. В першому колі вінничани поступилися "Епіцентру" в гостях із рахунком 0:1.

• Стартовий склад Ниви: Шкарбан, Чухно, Калітов (к), Сербул, Бондар, Георгієв, Слінкін, Граматік, Худік, Загорулько, Маляренко
  • Запасні: Гурідов, Кучер, Гавриленко, Костюк, Брижчук, Громок, Борячук, Козьбан, Гемега.

"Нива"відкрила рахунок вже на 2-й хвилині зустрічі. Після тривалої перерви, через травму, гол забив Артур Загорулько. Він же ж і подвоїв рахунок на 7-й хвилині матчу – 2:0 на користь вінничан.

Однак в середині тайму гості відігрались. "Гол у роздягальню" забив півзахисник вінницької "Ниви" Денис Громок. Епіцентру вдалось схилити ситуацію на свій бік наприкінці матчу – три влучні постріли дозволили команді з Дунаївців увірватись у топ-4 групи А.