Вибори 31 жовтня: на Черкащині у 197 окрузі розпочалося голосування

Вибори 31 жовтня: на Черкащині у 197 окрузі розпочалося голосування

Вибори 31 жовтня: на Черкащині у 197 окрузі розпочалося голосування
Суспільне Черкаси

На 197 окрузі на Черкащині о восьмій ранку 31 жовтня розпочалося голосування. Про це повідомляють власні кореспонденти Суспільного із виборчих дільниць.

Як розповіли в Центральній виборчій комісії, черкащани проголосувати зможуть на 141 виборчій дільниці, із яких 140 – звичайних та одна – спеціальна. Окружний виборчий округ № 197 охоплює частини Золотоніського та Черкаського районів.

За інформацією громадянської мережі "ОПОРА", на Черкащині можуть проголосувати орієнтовно 131 079 виборців, які мешкають в 13 територіальних громадах округу, а саме в частині Черкаської, Золотоніській, Канівській міських громадах, а також в Руськополянській, Будищенській, Мошнівській, Новодмитрівській, Вознесенській, Зорівській, Гельмязівській, Піщанській, Ліплявській, Бобрицькій громадах. Здійснити волевиявлення вони зможуть на 141 виборчій дільниці.

Вибори у Черкасах
Виборча дільниця № 711069, що у черкаській школі №6. Суспільне Черкаси

На виборчій дільниці № 711069, що у черкаській школі №6 черг немає, голосування відбувається із дотриманням карантинних норм.

Вибори 31 жовтня на 197 окрузі
Виборча дільниця № 711069, що у черкаській школі №6. Суспільне Черкаси

Читайте також: Вибори 31 жовтня: електронний паспорт на дільницях не прийматимуть – ЦВК

Загалом, за попередніми підрахунками, проголосувати на проміжних виборах народних депутатів зможуть понад 131 тисяча черкащан, які обиратимуть серед 25 кандидатів, додали у ЦВК.

Вибори 31 жовтня на 197 окрузі
Виборча дільниця № 711069, що у черкаській школі №6. Суспільне Черкаси

"Проміжні вибори в окрузі №197 відбуваються відповідно до Закону України “Про вибори народних депутатів України”, оскільки чинний склад парламенту обраний ще за старим законодавством та змішаною виборчою системою. Виборча система — мажоритарна система відносної більшості, а отже перемогу здобуде той кандидат, який отримає найбільше голосів виборців", — зауважили в "ОПОРІ".

Голосування розпочалося о 8:00 і триватиме до 20:00. Центральна виборча комісія має встановити результати виборів до 15 листопада.

Що відомо

  • 1 вересня у Херсонській та Черкаській областях почався виборчий процес. У цих округах 31 жовтня відбудуться довибори до Верховної ради.
  • Наприкінці березня Олександр Скічко склав мандат, 9 квітня ЦВК призначила на 31 жовтня проміжні вибори народних депутатів у двох округах – на 197-му на Черкащині та 184-му на Херсонщині (у зв’язку з тим, що мажоритарник Ігор Колихаєв став міським головою Херсона).
  • Центральна виборча комісія 12 жовтня 2021 року прийняла Постанову №404 Про заходи щодо створення належних умов для безпечної організації та проведення виборів 31 жовтня 2021 року в умовах поширення на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2. Відповідно до неї, щоб проголосувати навіть у червоній зоні виборцям необхідно мати паспорт, маску, антисептик та особисту ручку та дотримуватися дистанції. Якщо виборець почуває себе погано, то він зможе проголосувати в окремій спеціально визначеній для цього кабінці.

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Читайте також

На початок