Понад 22 мільйони гривень витратять на ремонт сільської дороги на Волині

Понад 22 мільйони гривень витратять на ремонт сільської дороги на Волині

Понад 22 мільйони гривень витратять на ремонт сільської дороги на Волині
Волинська ОДА

На Волині триває ремонт автомобільної дороги місцевого значення Ковель – Білашів – Перковичі. Загалом тут мають відремонтувати восьмикілометровий відрізок. Загальна кошторисна вартість ремонту становить 22,2 млн гривень, — повідомляють у службі місцевих автомобільних доріг області.

У Ковельському районі ремонтники реконструюють вісім кілометрів ділянки дороги від села Зелена до села Білашів. Роботи розпочали у вересні 2021 року. Завершити їх мають до кінця року.

На 1,5 кілометровому відрізку дороги, що проходить через село Білашів вкладений асфальт та влаштована дорожня розмітка. Крім того, дорожники розпочали укладати білощебеневе покриття у напрямку села Зелене.

Понад 22 мільйони гривень витратять на ремонт сільської дорого на Волині
Волинська ОДА

У 2022 році передбачається облаштування асфальтобетонного покриття у селі Зелена. Відтак автомобільний шлях в межах населених пунктів матиме асфальтне покриття, а між селами – щебеневе.

"Після оновленню даного шляху не лише скоротиться час та відстань доїзду до міста Ковель, а й буде можливість робити паспорт маршруту, тобто запустити рейсовий та шкільний автобуси", – каже директор підрядної організації, яка виконує ремонтні роботи, Віктор Козак.

Що відомо

  • У 2021 році на Волині реконструюють 46 дорожніх об’єктів. На ремонти з Державного дорожнього фонду передбачили 676,41 мільйона гривень.
  • У вересні відрізку траси Луцьк – Дольськ на українсько-білоруському кордоні почали відновлювати дорогу. Реконструкцію проводять на ділянці протяжністю п'ять кілометрів.
  • У жовтні між селами Привітне та Скобелка дорожники почали вкладати верхній шар дорожнього покриття. Це одна із найдовших територіальних доріг на Волині. Протяжність автошляху – 184 кілометри.
  • До 1 листопада на Волині відбуватиметься перевірка стану доріг місцевого та державного значення на ямковість, наявність розмітки та дорожніх знаків.

Термінові новини та щоденні інформаційні підсумки читайте в Telegram та Viber Суспільного Волині.

На початок