Напад на журналістів "Схем". Укрексімбанк відсторонив двох директорів департаментів

Напад на журналістів "Схем". Укрексімбанк відсторонив двох директорів департаментів

Напад на журналістів "Схем". Укрексімбанк відсторонив двох директорів департаментів
Дар'я Коваль, Суспільне

На час внутрішнього розслідування "Укрексімбанку" нападу на журналістів програми "Схеми" банк відсторонив від роботи двох директорів департаментів.

"На час розслідування були відсторонені від виконання обов'язків без збереження заробітної платні двоє працівників банку, які були безпосередніми учасниками інциденту: директор департаменту банківської безпеки Тельбізов І.Г. та директор департаменту інформаційної політики Пікалов В.Б", — повідомили у банку у відповідь на запит Суспільного.

Що сталося в Укрексімбанку

На знімальну групу програми розслідувань "Схеми" скоїли напад під час інтерв'ю з головою державного "Укрексімбанку" Євгеном Мецгером у його кабінеті. Під час запису інтерв’ю до кабінету увійшла охорона, силою забрала у журналістів техніку із записаним матеріалом і утримувала журналістів протягом кількох годин.

За словами журналістів, Мецгер рознервувався після питання про видачу 60 мільйонів доларів кредиту підприємцю, який веде бізнес на окупованих територіях. У відповідь Мецгер заявив, що кредит не є проблемним, та запропонував передати знайдену журналістами інформацію в СБУ.

Що відомо

  • Київська міська прокуратура висунула голові правління "Укрексімбанку" Євгену Мецгеру підозру у перешкоджанні роботі журналістів та незаконному утриманні людей через напад на репортерів програми "Схеми".

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас.

На початок