Університети в п'яти областях перейшли на дистанційне навчання

Університети в п'яти областях перейшли на дистанційне навчання

Університети в п'яти областях перейшли на дистанційне навчання
Unsplash

Вищі навчальні заклади у п'яти областях перейшли на дистанційну форму навчання до 15 листопада.

"Для збереження здоров'я педагогів і здобувачів освіти в закладах фахової передвищої, вищої, післядипломної освіти всіх форм власності та сфер управління минулого тижня Міністерство освіти і науки рекомендувало запровадити дистанційне навчання з 25 жовтня до 15 листопада. За оперативною інформацією МОН, університети п’яти областей перейшли на дистанційну форму навчання", — повідомили у пресцентрі Міністерства освіти.

Зокрема, на дистанційну форму навчання перейшли ВНЗ у Запорізькій, Львівській, Миколаївській, Одеській та Сумській областях.

"Деякі виші використовують змішану форму навчання. Найбільше таких університетів у Харківській області - вісім закладів, а також по два університети в Київській та Чернігівській областях", — відзначили у відомстві.

В очному режимі продовжують працювати вісім університетів на Черкащини та п’ять — на Житомирщини.

Що відомо

  • Станом на 25 жовтня у "червоній" зоні епідеміологічної небезпеки перебувають шість областей України.
  • Станом на ранок 25 жовтня українські медики виявили 14 634 випадки COVID-19, через ускладнення хвороби померли 330 людей.
  • Із 21 жовтня через погіршення ситуації з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 в Україні​​ оновилися правила міжрегіональних перевезень. Зокрема пасажирам під час поїздок у регіонах із “жовтим”, “помаранчевим” чи “червоним” рівнем епіднебезпеки потрібно пред'являти COVID-сертифікати або негативний тест на коронавірус.
  • 11 жовтня Кабінет міністр затвердив нові правила пасажирських перевезень на час карантину.
  • Секретар РНБО Олексій Данілов прогнозував, що пік захворюваності на COVID-19 в Україні припаде на кінець жовтня – початок листопада.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок