Волинянки стали призерками чемпіонату світу з паверліфтингу

. Управління молоді та спорту облдержадміністрації

Золото та срібло на чемпіонаті світу з паверліфтингу з жиму лежачи та класичного жиму лежачи здобули волинянки Оксана Вадмідь та Оксана Мотрунчик, — повідомляють в управлінні у справах молоді та спорту Волинської облдержадміністрації.

Змагання відбулися у місті Вільнюс у Литві. Завершилися вони 24 жовтня 2021 року.

Чемпіонкою світу у ваговій категорії до 52 кг стала волинянка Оксана Ведмідь. Спортсменка у третій спробі виборола перемогу з результатом 135 кг.

Звання срібної призерки чемпіонату світу здобула Оксана Мотрунчик у ваговій категорії до 47 кг. Її результат — 87,5 кг.