У черкаській поліції розповіли, скільки зафіксували порушень виборчого процесу

У черкаській поліції розповіли, скільки зафіксували порушень виборчого процесу

До поліції Черкащини надійшло 30 повідомлень, що пов’язані з порушенням виборчого процесу. Усі вони зареєстровані та на даний час проводяться перевірки відповідно до чинного законодавства. Про це повідомила Суспільному речниця Головного управління Нацполіції області Зоя Вовк.

Як повідомила речниця, у період з 1 вересня по 25 жовтня правоохоронці отримали близько тридцяти повідомлень про порушення виборчого законодавства:

"Поліцейські склали вісім адміністративних протоколів за ч. 2 ст. 212-13Виготовлення або розповсюдження друкованих матеріалів передвиборної агітації, які не містять відомостей про установу, що здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випускКодексу України про адміністративні правопорушення. Дві заяви до Черкаського районного управління поліції надійшли про пошкодження білбордів. Відомості за даними фактами внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 та ч. 2 ст. 296Хуліганство Кримінального кодексу України", — розповіла речниця.

Зоя Вовк зазначила, що через перешкоджання здійсненню виборчого права або права брати участь у референдумі, роботі виборчої комісії або комісії з референдуму чи діяльності офіційного спостерігача слідчі відкрили два кримінальні провадження, що передбачено ч. 3 ст. 157 Кримінального кодексу України.

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Читайте також

На початок