У Валках на Харківщині посилили карантин

У Валках на Харківщині посилили карантин

У Валках на Харківщині посилили карантин
Валківська міська рада

З 25 жовтня у Валківській громаді посилили карантинні обмеження: заборонили проведення усіх масових заходів, ввели дистанційне навчання для старшокласників та обмежили прийом жителів у міськраді.

Відповідне рішення ухвалили на засіданні комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій через погіршення епідситуації у громаді, повідомили у Валківській міськраді.

"Відтак, з 25 жовтня на території громади заборонено проведення всіх масових (розважальних, спортивних, соціальних, рекламних та інших) заходів, крім офіційних спортивних заходів", — сказано у повідомленні.

Учнів 5-11 класів перевели на дистанційне навчання.

"Також припиняється відвідування закладів освіти здобувачами освіти, крім здобувачів дошкільної освіти та учнів 1-4 класів закладів загальної середньої освіти", — йдеться у дописі.

У службових приміщеннях міськради обмежили прийом громадян, щоб уникнути скупчення людей — потрапити до посадовців можна за попереднім записом.

На 25 жовтня у громаді 1435 людей захворіли на коронавірус, за останню добу — 21.

За добу у Харківській області коронавірус підтвердили у 1687 жителів регіону. Це найбільший добовий показник серед всіх регіонів України.

На початок