"Тростянець" із Сумщини обіграв "Енергію" з Нової Каховки в матчі футбольного чемпіонату України ФК "Тростянець"

«Тростянець» та «Енергія» 23 жовтня зіграли у матчі чемпіонату України у другій лізі. У Тростянці на стадіоні імені Володимира Куца відбувся матч 15 туру чемпіонату України з футболу серед команд групи «Б».

Місцевий футбольний клуб «Тростянець, який з 19 очками посідав дев’яте місце, приймав команду «Енергія» з Нової Каховки, яка була на 13-му місці. Гості до цього матчу набрали 11 залікових балів.

Футболісти «Тростянця» відкрили рахунок на 19 хвилині – влучним ударом по воротах гостей відзначився Віталій Полянський. На 28 хвилині гри забив «енергетик» Євгеній Андрощук. Останнє слово у цьому матчі на 78 хвилині сказали футболісти «Тростянця» - гол на свій рахунок записав Валерій Гайван. У підсумку – 2:1 на користь Футбольного клубу «Тростянець».

• Матч між ФК "Суми" та "Перемога" в селі Байрак Роменського району закінчився бійкою на полі.
  • У матчі 15 туру другої ліги запорізький "Металург" зіграв внічию з МФК "Миколаїв.