Наступного року у Полтаві планують реконструкцію лікарень та аеропорту

Наступного року у Полтаві планують реконструкцію лікарень та аеропорту

Наступного року у Полтаві планують реконструкцію лікарень та аеропорту
aeroport.poltava.ua

2022-го року в обласному центрі планують почати реконструкцію будівель двох обласних лікарень, а ще – аеропорту. Про це під час брифінгу у Полтаві розповів заступник керівника Офісу Президента України Кирило Тимошенко.

Роботи виконуватимуть в обласній клінічній лікарні імені Скліфосовського та обласній дитячій лікарні, розповів заступник керівника Офісу Президента.

«Це не просто реконструкція одного корпусу чи закупівля техніки. Це повна реконструкція усіх будівель цих лікарень і оновлення технічного парку. Робиться проєктно-кошторисна документація. Наступного року виходимо на роботи», − сказав Кирило Тимошенко.

Крім лікарень, планують почати реконструкцію й аеропорту «Полтава», повідомив заступник керівника Офісу Президента України Кирило Тимошенко. За його словами, для цих робіт також готують документи.

Що відомо:

  • У січні 2017-го обласна рада затвердила програму розвитку та підтримки аеропорту «Полтава» на 2017-й – 2020-й роки. Обсяг фінансування – 351 мільйон гривень.
  • За чотири роки з обласного бюджету витратили 78 мільйонів гривень. На ці гроші капітально відремонтували приміщення, зробили поточний ремонт злітно-посадкової смуги та перону. Також придбали спецтехніку.
  • 2018-го полтавський аеропорт прийняв перший пасажирський рейс після проведення реконструкції. Через рік відправив перший міжнародний рейс до Єгипту. Того ж року його закрили через невідповідність злітно-посадкових смуг для приймання міжнародних літаків. Авіаперевізники відмовилися від співпраці з полтавським аеропортом, а злітно-посадкові смуги закрили на реконструкцію.
  • Аеропорт у Полтаві збудували 1924-го. З 1998-го року він припинив приймати регулярні рейси.
На початок