На Черкащині тепла погода зміниться морозом до -5º С

На Черкащині тепла погода зміниться морозом до -5º С

На Черкащині тепла погода зміниться морозом до -5º С
pexels

На Черкащині тепла погода зміниться морозом до -5º С уночі, повідомив Суспільному начальник обласного гідрометцентру Віталій Постригань.

За словами синоптика, 22 жовтня завдяки домінуванню поля підвищеного тиску, на Черкащині погода буде сонячна та суха погода. Температура повітря вночі 5 — 10º тепла, вдень +15 — 20º.

"Атлантичні циклони рухаються по більш північних широтах, тож суттєвих дощів не прогнозуємо", — зауважив Віталій Постригань.

Однак, додав синоптик, 23 жовтня тепло пізньої осені поступиться місцем арктичному холоду: температура повітря знизиться, і вже вночі 25 жовтня очікуємо 5º морозу. Вдень не вище 4 — 9º тепла.

Також зауважив Віталій Постригань, що холод на території Черкащини затримається не надовго: за попередніми оцінками із 28 жовтня на Черкащину знову повернеться осіннє тепло.

Теплим прогнозують синоптики й початок листопада.

Що відомо

Тепле повітря з південних широт зумовило підвищення температурного фону 20 та 21 жовтня до вересневого. Температури вночі підвищилися до 6 — 8º тепла. Тобто, спостерігаються прогнозовані температурні гойдалки на фоні посиленого вітру, розповів начальник обласного гідрометцентру.

На початок