У Черкасах студенти долучились до екоакції "Озеленення планети"

У Черкасах студенти долучились до екоакції "Озеленення планети"

У Черкасах студенти долучились до екоакції "Озеленення планети"
Суспільне Черкаси

Алею калини та горобини 21 жовтня, висадили студенти Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького. Так вони долучилися до всесвітньої ініціативи "Озеленення планети", розповіла Суспільному співорганізаторка Наталія Щербініна.

Поки студент Михайло копав, Валерія допомагала йому висаджувати калину, а Яна готувалася вчепити на кущик спеціальну бирку:

"Ми підписуємо своє дерево, яке ми садили, і наші імена, хто саме садив".

У Черкасах студенти провели екоакцію
Суспільне Черкаси

Після поливання і втрамбування землі зверху, залишається лиш любуватися новою алеєю, що перед центральним корпусом університету, розповіла Яна.

"Це приємна пам'ять і про людей, і про подію, і визначну для себе чи для когось дату".

Як зазначила студентка Каріна, процес висаджування має одну особливість:

"Варто вкладати щось своє, частинку любові, щоб воно гарно росло і нас радувало".

За словами Наталії Щербініної, калину і горобину для сьогоднішньої акції обрали невипадково. По-перше, вони є символом України, а по-друге, зовсім невибагливі у догляді:

"Це не екзотичні рослини, за якими треба багато догляду, бо сакури й магнолії, вони не люблять протягів, хочуть багато уваги й догляду".

У Черкасах студенти провели екоакцію "Озеленення планети"
Суспільне Черкаси

Пані Наталя зазначила, що ще одна екоакція відбудеться 30 жовтня. Сьогодні – її генеральна мінірепетиція для того, щоб долучити до висаджування дерев мільйон людей. Зробити це можна навіть неподалік власної оселі, але щоб вас порахували, як учасника, обов’язково треба залишити заявку на сайті "Озеленення планети".

Наталія Щербініна додала, що ті, хто не має своєї території, можуть зареєструватися і висадити дерево у парку або ж у ботанічному саду університету.

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Читайте також

На початок