Головного редактора Bild звільнили через стосунки зі співробітницями

Головного редактора Bild звільнили через стосунки зі співробітницями

Головного редактора Bild звільнили через стосунки зі співробітницями
АР

Головного редактора цифрової версії німецького таблоїда Bild Джуліана Райхельта звільнили з посади через романтичні стосунки між ним та співробітницями видання.

Як повідомив видавничий дім Axel Springer, Райхельт "чітко не відокремив особисте й професійне життя", таким чином порушивши редакційну політику з розкриття відносин між працівниками для уникнення конфлікту інтересів.

Видавничий дім звільнив редактора на основі матеріалів розслідування неналежної поведінки Райхельта на робочому місці.

Зокрема, як розповіла колишня стажерка видання, після того, як Райхельт почав з нею стосунки, її призначили на більш відповідальну позицію, ніж вона могла виконувати.

Одночасно редактор підтримував стосунки з іншою співробітницею, як в інтерв'ю The New York Times відзначила, що "у Bild завжди так. Ті, хто сплять із босом, мають кращу роботу".

У березні 2021 року колишня співробітниця таблоїда також звинуватила Райхельта у сексуальному насиллі.

Що відомо

  • Папа Римський Франциск заявив, що відчуває сором та біль після публікації звіту, відповідно до якого сотні тисяч французьких дітей зазнали жорстокого поводження з боку духовенства та інших церковних авторитетів починаючи з 1950 року.
  • Суд Південної Кореї зобов'язав Японію виплатити компенсацію за сексуальне рабство під час Другої світової війни. У відповідь Японія засудила рішення як "неприйнятне".
  • Організація Об'єднаних Націй заявила, що нині у світі налічується близько 40 мільйонів жертв різних форм сучасного рабства.
  • Також ООН заявила, що понад третина всіх жінок планети щонайменше раз за життя зазнавали насильства, зокрема сексуального.
  • Міністри закордонних справ країн ЄС ухвалили новий санкційний механізм, який дозволяє запроваджувати персональні санкції за катування, рабство та систематичне сексуальне насилля.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок