Сумчани стартували у тенісній Суперлізі

Сумчани стартували у тенісній Суперлізі Фото — "Тенісної академії"

Сумський клуб "Тенісна академія" стартував у чемпіонаті України з настільного тенісу серед чоловічих команд "Супер ліги". Перший тур відбувся з 15 по 17 жовтня у місті Чернігів.

Участь у турнірі беруть вісім команд з Сум, Києва, Харкова, Чернігова, Полтави, Луганська та Кропивницького. Сумчани після семи ігор посідають четверте місце з одинадцятьма очками. Команда Володимира Хавкіна перемогла київську "Фортуну" (3:2), "Вікторію" з Кропивницького (3:0), харківський "Строй Сіті" (3:0) та "Покоління" з Києва (3:1).

У трьох сумчани програли – "Пасс-Авто" з Чернігова (1:3), "ТТ Теам" з Полтави (1:3) та "АСФІР-М" з Луганська (2:3). Вище у таблиці йдуть "Пасс-авто" (13 очок), "Фортуна" (12 очок) та "ТТ Теам" (12 очок).

Команди зіграють матчі другого туру, після чого чотири найкращі розіграють медалі чемпіонату. Дати та місце проведення другого туру наразі невідомі.

• На чемпіонаті України з хокею на траві перемогла сумська команда.
  • Команда з Сумщини програла у Дніпрі в футбольному матчі чемпіонату другої ліги.
  • Сумчанки у кубку України з баскетболу стартували з поразки.