У Сумах зіграли матч чемпіонату України серед команд першої ліги

У Сумах зіграли матч чемпіонату України серед команд першої ліги ФК "Альянс"

У Сумах відбувся матч тринадцятого туру української футбольної першої ліги. Зустрілися третя та п’ята команди чемпіонату — липоводолинський "Альянс" та "Олімпік" з Донецька.

На 45 хвилині гри Максим Прядун вивів "Олімпік" уперед. На 63 хвилині ударом у відповідь відзначився Руслан Пісний. За п’ять хвилин забив інший захисник "Альянсу" — Валерій Рогозинський. Матч у підсумку завершився з рахунком 2:1 на користь "Альянсу", який продовжив безпрограшну серію до семи матчів чемпіонату.

• До цього матчу господарі поля – футболісти "Альянсу" — в одинадцяти іграх святкували сім перемог і дві гри зіграли внічию. Безпрограшна серія команди Юрія Ярошенка у рамках чемпіонату України складала до цього шість матчів.
  • Футболісти з Донецька виграли п’ять матчів і два зіграли внічию. В трьох останніх матчах "Олімпік" святкував перемоги.