Ще один факультет волинського вишу перейшов на дистанційне навчання

Ще один факультет волинського вишу перейшов на дистанційне навчання

Ще один факультет волинського вишу перейшов на дистанційне навчання
Фото: Google maps

Факультет психології Волинського національного університету імені Лесі Українки з 11 жовтня, переходить на дистанційну форму навчання. У двох викладачів підтвердили коронавірусну інфекцію, — розповіла Суспільному деканка факультету Тамара Дучимінська.

Серед студентів недужих на COVID-19 наразі немає.

Двоє викладачів офіційно на лікарняному з 11 жовтня. З цього ж числа факультет перейшов на дистанційну форму навчання. "Триватиме дистанційка три робочих дні та захопить вихідні, далі — подивимось", — каже Тамара Дучимінська.

На факультеті працює 36 працівників, рівень їхньої вакцинації майже досягає 80%, — каже керівниця факультету. З її слів, рівень вакцинації серед студентів моніторять щоденно. Загалом на денній формі навчання освіту здобувають на факультеті психології 238 студентів. З них вакциновані протиCOVID-19 – п'ятеро.

Що відомо

  • За останню добу на Волині лабораторно підтвердили 206 випадків коронавірусної інфекції. Чотири людини померли.
  • З 11 жовтня на дистанційну форму навчання також перейшов факультет філології та журналістики Волинського національного університету імені Лесі Українки. У чотирьох студентів підтвердили COVID-19.
  • У тих навчальних закладах, де не буде досягнуто 80% необхідного показника вакцинації, навчання буде відбуватися в дистанційному режимі.
  • 23 вересня вся країна перейшла у "жовту зону" карантину.
  • Станом на 10 жовтня 16 областей України відповідають показникам "помаранчевої" зони за динамікою поширення COVID-19. Серед них і Волинь.

Вибір редакції

На початок