На Сумщині провели перші змагання обласної Гімназіади серед школярів

На Сумщині провели перші змагання обласної Гімназіади серед школярів Фото: ФБ Тростянецька Міська Рада

Юнаки та дівчата змагались в легкоатлетичному кросі, який став першим видом змагань в обласній Гімназіаді серед школярів. Бігали діти в селі Олексене на Охтирщині.

У змаганнях взяли участь 248 спортсменів з 29 об’єднаних територіальних громад у двох вікових категоріях. Бігли дистанцію один, старші юнаки – три кілометри.

На Сумщині провели перші змагання обласної Гімназіади серед школярівФото: ФБ Тростянецька Міська Рада

У підсумку дві "золоті" медалі та одну "срібну" здобули спортсмени зі Свеси. "Золото" та "бронзу" вибороли охтирчани. "Золоту" медаль завоювала сумчанка. По одній "срібній" та "бронзовій" медалі здобули атлети Великописарівської селищної ради, Ромен та Краснопілля.

• У Словаччині відбувся чемпіонат Європи зі спортивного радіоорієнтування. Сумчани привезли 17 медалей.
  • Чемпіонат Сумської області з футболу: "Явір" та "Нафтовик" зіграли внічию.