Школярів Харківщини через COVID відправлять на осінні канікули раніше

Школярів Харківщини через COVID відправлять на осінні канікули раніше

Школярів Харківщини через COVID відправлять на осінні канікули раніше
pexels.com

Школярі Харківської області мають піти на осінні канікули на тиждень раніше рекомендованого терміну — 18 жовтня.

Відповідне рішення ухвалила Регіональна комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 7 жовтня, повідомив Суспільному заступник голови Харківської ОДА Михайло Черняк.

"Йдуть на звичайні канікули, просто вони пересунуті на тиждень, виходячи з того, що будуть вихідні, після цього логічно провести вихідні, щоб виграти час у зв'язку з поширенням коронавірусу, безумовно", — сказав Черняк.

За його словами, за рішенням Державної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, Харківська область нині перебуває у "помаранчевій" зоні.

"Поки що залишаємося у "помаранчевій", далі будемо розглядати у динаміці це питання. Спротиву ніякого немає, є певна ситуація, напружена, але вона контрольована. Для нас важлива інша річ, щоб вакцинальна кампанія йшла, щоб в разі настання "червоної" зони працювали і середній бізнес, і відвідувачі могли відвідувати. Сьогодні рівень вакцинації недостатній", — зазначив заступник голови ОДА.

Також у рішенні обласної комісії є низка рекомендацій.

"Рішенням Регіональної комісії було рекомендовано обмежити кількість пасажирів у транспорті відповідно до вимог "помаранчевої" зони, рекомендовано заборонити будь-які масові заходи для того, щоб уникнути скупчення людей", — сказав він.

Що відомо

  • Рекомендована Міносвіти дата початку осінніх канікул у 2021 році — 25 жовтня.
  • Харків не зайшов у "червону" зону, діятиме "помаранчева" — міськрада.
На початок