У Дніпрі відкрили пункт вакцинації в торговельному центрі

У Дніпрі відкрили пункт вакцинації в торговельному центрі

Важливо
У Дніпрі відкрили пункт вакцинації в торговельному центрі
Суспільне Дніпро

6 жовтня в Дніпрі, у торговельному центрі, що на Європейському бульварі, відкрили центр вакцинації. Як розповідають кореспонденти Суспільного, пункт працює на четвертому поверсі торговельного центру.

За словами лікарки Анастасії Степаненко, вакцинуватися можна трьома препаратами на вибір. Із собою треба мати паспорт та код платника податків.

«Так, людина, яка отримала два щеплення, може захворіти на ковід, але це не буде тяжкий перебіг, це не буде кисневої терапії, тяжкої пневмонії. Це можна вилікувати й під наглядом сімейного лікаря», – каже лікарка.

У Дніпрі відкрили перший пункт вакцинації в торговельному центрі
Пункт вакцинації. Суспільне Дніпро

Представниця торговельного центру Катерина Кириченко розповідає: надихнулись досвідом Києва, де вже є пункти вакцинації у торговельних центрах.

«Ми всі чуємо від влади стосовно наближення локдауну, але ми можемо забезпечити роботу усіх магазинів, усіх точок продажів і відвідування нас самих завдяки вакцинації. Якщо буде вакциновано 80% як відвідувачів, так і персоналу, то все буде працювати», – зауважує вона.

Суспільне поцікавилося в перехожих, як вони захищаються від коронавірусної хвороби та чи встигли зробити щеплення.

«По-перше, зробила щеплення, по-друге, ходжу тільки в масці – у транспорті та скрізь. Зробила в серпні дві дози щеплення, нормально, всім раджу», – сказала дніпрянка Віра.

«Не хочу я робити щеплення, це не має сенсу, якщо навіть ти зробиш все одно можеш захворіти, який сенс його робити?» – зазначила Сніжана.

Пункт щеплення працюватиме у середу, четвер та п'ятницю з 13.00 до 18.00. У суботу – з 10.00 до 14.00.

Що відомо

  • На 6 жовтня на Дніпропетровщині – 153 874 лабораторно підтверджені випадки коронавірусу. Одужали 136 915 людей. Померли 4 944 людини.
  • На 6 жовтня на Дніпропетровщині вже зробили понад 1 мільйон 200 тисяч щеплень від коронавірусу. За підрахунками Суспільного, це 38,2 % населення області.

Читайте також

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок