На Одещині викрили три спроби незаконних закупівель на 24,5 мільйони

На Одещині викрили три спроби незаконних закупівель на 24,5 мільйони

На Одещині викрили три спроби незаконних закупівель на 24,5 мільйони
Фото: ua-rating

Одеська прокуратура розірвала три договори, які уклали впродовж липня-серпня 2021 року із порушенням вимог законодавства. Їх ухвалювали без використання системи електронних закупівель Prozorro. Про це повідомили у персслужбі установи.

Заклади укладали угоди про виконання робіт та послуг, необхідних для запобігання виникненню і поширенню спалахів, епідемій та пандемій коронавірусної хвороби. Згідно з інформацією прокуратури, вони робили це без використання системи електронних закупівель, чим порушували закон.

У прокуратурі стверджують, що на початку вересня цього року Управління капітального будівництва Ізмаїльської міськради уклало договір із приватним підприємством на реконструкцію приміщень будівлі однієї з лікарень вартістю близько 24 млн гривень. Закупвілю провели з порушенням встановленого порядку.

Ще одна одеська медична установа підписала договір на виконання робіт з ремонту водопроводу вартістю майже 141 тис гривень. Також прокуратура розірвала договір на поставку харчування між однією з міських лікарень Одеси та підприємством вартістю понад півмільйона гривень — повідомили у пресслужбі прокуратури.

Читайте також

  • Підозрюють у хабарі: ДБР на Одещині затримало начальника охорони Нижньодністровського парку
  • Перешкоджали роботі журналістів: поліція Одеси відкрила кримінальну справу
  • Поліція Одещини затримала чоловіка за підозрою у ґвалтуванні 7-річної падчерки

Читайте нас у Telegram: головні новини Одеси та області

На початок